Ilmoittautuneet joukkueet 2024

Ilmoittautuneet joukkueet sarjoittain 21.2.2024

Joukkueita yhteensä 153

 

P15/16 AVOIN
Classic P15

 

P14 (2010) Kilpa
Tikkurilan Tiikerit sininen
Blackbirds Musta
Classic Punainen
OFBC P14 Vihreä

 

 

P14 (2010) Haastaja
Tikkurilan Tiikerit punainen
Blackbirds Keltainen
Kellon Lyönti (KeLy)
FBC Remix
Westend Indians Black
Classic Sininen
OFBC P14 Vihreä

 

P13 (2011) Kilpa
Classic P2011 Punainen
Rauman SalBa
Pirkkalan Pirkat Blue

 

P13 (2011) Haastaja
Pöytyän Urheilijat Mustat
Pöytyän Urheilijat Keltaiset
Classic P2011 Sininen
SBT Suola P13
FC Tuusula
Iisveden Kiri P13
Salon Palloilijat
Rauman SalBa
M-Team 2011
Nurmon Jymy

 

P12 (2012) Kilpa
PSS Yellow
Classic Sininen
Leki Sininen
KOOVEE MUSTA
SB Heinola musta

 

P12 (2012) Haastaja
JoKi musta
Fbt Karhut
FC Tuusula
PSS Black
Rauman SalBa P12
Karhukopla P12
ToBK
SB Vaasa P12
Iisveden Kiri P12
Classic Punainen
Classic Valkoinen
M-Team 2012
SB Vantaa P12
Kuukka Gunners
Tikkurilan Tiikerit
Leki Valkoinen
KOOVEE PUNAINEN
Ruoska P12
SB Heinola valkoinen
SCH Hurrikaanit

 

 

P11 (2013) Kilpa
Rauman SalBa P11
SB Vaasa
OLS P11 Edustus

 

P11 (2013) Haastaja
Karhukopla P11
Pirkkalan Pirkat
Pöytyän Urheilijat Musta
SB Vaasa
Happee P10/P11
Koovee Punainen
Koovee Musta
Pöytyän Urheilijat Keltainen
SCH Tornadot

 

 

P10 (2014) Kilpa
Blackbirds United
OFBC P10 Vihreä
Sbs Masku P10 Sininen
FBC Turku
Koovee
Classic sininen
KeLy P10
sc urbans
FBT Karhut sininen
SB Vantaa/ Sudet

 

P10 (2014) Haastaja
Blackbirds United
Sbs Masku P10 Valkoinen
FBC Turku punainen
FBC Turku Keltainen
SB Vantaa
Classic Musta
Westend Indians
KeLy P10
KarhukoplaP14
JoKi musta p10
FBT Karhut valkoinen
FBT Karhut punainen

 

P9 (2015) Kilpa
Classic P9 Sininen
SaiPa SB Keltainen
SB Vaasa P9
KooVee Musta
SCH BLACK P8

 

P9 (2015) Haastaja
Classic P9 Punainen
Classic P9 Valkoinen
Järvelän Jäppärä
SaiPa SB Musta
Karhukopla
JoKi punainen p9
SB Vaasa P9 oranssi
SB Vaasa P9 musta
KooVee Punainen
Blacbirds United
Classic P9 Harmaa
SCH RED P8

 

 

P8 (2016) Kilpa
Sb Vaasa P8 Musta
P8 Classic Sininen
P8 Classic Punainen

 

P8 (2016) Haastaja
SB Vaasa P8 Oranssi
Pirkkalan Pirkat Blue1
Pirkkalan Pirkat Blue2
Koovee Punaiset
Koovee Mustat

 

T16 (2008-09) AVOIN
SalBa/ LaJy
SCH Sport Club Hyvinkää
Y-Ilves SB T16
SPV T16
Classic
SB Heinola
Kirkkonummi Rangers - T16

 

 

 

T14 (2010-11) Kilpa
FBC Turku T14
OFBC T14
Classic
Northern Stars Sininen
PSS/ÅIF T14

 

 

T14 (2010-11) Haastaja
LASB
Kirkkonummi Rangers
Josba T14
LeKi/VesVi
Blackbirds T14
SB Vaasa
Northern Stars valkoinen
ÅIF/PSS T14

 

T12 (2012-13) Haastaja
Tolkis Bollklubb
Eräviikingit Musta
Sbt PaPo
FBC Turku
SBS Masku Sininen
Ols T12
SB Vaasa T12
SSRA T12
Josba
Classic
Tikkurilan Tiikerit Punainen

 

T12 (2012-13) Kilpa
Eräviikingit Sininen
SBS Masku Valkoinen
SSRA T12
Classic
Tikkurilan Tiikerit Sininen

 

   

T10 (2014-15) Kilpa
FBC T10
SB Vaasa T10
SSRA T10

 

T10 (2014-15) Haastaja
SBVaasa T10
Pöytyän Urheilijat T10
FBT Karhut
FBC Sininen
Tikkurilan Tiikerit

 

 

 

Menossa mukana

Muuallla verkossa

Lisätietoja

Jari Fagerström/ Koovee ry
Puh. +358 400 596 862
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.


Mikko Hernetkoski / Classic
Puh. 044 0753214
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.


© 2021 sarkanniemensalibandycup.fi
Toteutus Jaakko Leislahti Oy